lt en ru

Visi atsiliepimai

Lina ir Nerijus

Diana,
didelis Jums ačiū už gerą darbą ir puikų rezultatą!
Esame dėkingi, kad..
…Sutikot rizikuot ir nepavedėt:)
… Buvot kantri kenčiant mūsų smulkmeniškumą ir nenorą atsisakyti idėjų ir fantazijų,
…Kantriai kentėt žemaičius ir sugebėdavot juos įtikint padaryti taip kaip reikia…
…Neišsigandot audros…
…Kad padarėt tai, ką visi galvojo esant rizikinga ar sunkiai įmanoma!
…Ir kad padarėt taip, kad net ir paskutinėm dienom jaunieji nesakė,- ,,vai kaip jau viskas įgriso, kad tik greičiau viskas pasibaigtų”, o netgi priešingai – jaunieji iki pat paskutinių minučių jautė pasitenkinimą besiruošiant šiai dienai…
Šventė buvo nuostabi tiek mums, tiek svečiams. Liko neišblėstantys ir nepakartojami įspūdžiai, kurių dalis esate ir Jūs! Didelis Dėkui!

Giedrė ir Andrius

Planuodami vestuves, siekėme, kad tai būtų gražiausia mūsų gyvenimo šventė.
Tik Jūsų dėka viskas buvo Tobula!

Įgyvendinta svajonė, nuostabūs prisiminimai, tikros emocijos ir jausmas, kad vyksta kažkas nepaprasta. Šventė, kurioje nieko nereikėjo galvoti, tik mėgautis ir pasinerti į kiekvieną akimirką.

Ačiū, kad tą dieną jautėmės tokie ypatingi!

Vilius ir Jogilė

Vestuvės – nuostabi šventė. Ši šventė yra dar nuostabesnė, kai visus rūpesčius galima atiduoti patikimam žmogui. Po kelių pokalbių ir vizitų Diana greitai perprato mūsų skonį ir tobulai išpildė visus mūsų norus ir nenorus. Visada žinojom tiksliai kuri plano dalis vykdoma kuriuo metu, o klausimai visada mums buvo atsakomi tiesiai šviesiai, be jokių abstraktumų, pagal taisyklę – kvailų klausimų nėra :).
Viskas vestuvių dieną buvo lyg po daugelio repeticijų – pamergės ir pabroliai bei visi kiti svečiai visuomet žinojo kas, kur ir kada vykta, o mes galėjome visiškai atsipalaiduoti ir būti garbės svečiais savo šventėje. Visai visai komandai tik aukščiausi balai – vėlgi, ačiū Diana už rekomenduotus ir parinktus darbščius ir profesionalius žmones kurie papuošė, linksmino ir įamžino mūsų šventę ir jos dalyvius. Taip pat už tavo nuoširdumą, užtikrintumą ir gerą nuotaiką nuo pat mūsų pirmo susitikimo.

Angele ir Jan Christian Keller

Diana,
nuoširdžiai dėkojame už puikiai atliktus darbus. Jūs tikrai išmanote savo darbą,
ir visada pasiūlote tai, kas geriausia. Gyvenime retai būna, kad jaunosios ir jaunikio norai sutaptų.
Bet Jums, Diana, tai pavyko. Dviejų žmonių skirtingus norus Jūs sujungėte į vieną. Ir Jūsų dėka vestuvės, apie kurias mes su vyru svajojome, tapo realybe. Svečiai ilgai tą dieną aptarinės ir visada ją prisimins su šypsena veide.
O mes su vyru niekada nepamiršime Jūsų, Diana.

 

Karina ir Don

Dar kartelį ačiū už puikiai suorganizuotas vestuves. Buvo tikrai šaunu ir visi svečiai tikrai buvo sužavėti:))Anglai žėrė pagyrimus jums:))

 

Monika ir Kęstutis

Pagaliau atslūgo visas vajus, svečiai išlydėti, suknelės išneštos į valyklas, lagaminai sukrauti, o galvoje vis dar tebesisuka šventės vaizdai. Puikiai viskas pavyko! Viskas laiku ir vietoj ir taip, kaip labiausiai norėjosi. Ir gražu, ir skanu, ir linksma ir aaaaaaaa kaip fainai viskas praėjo. Noriu dar!!!!:)))) Kad daugiau tokių progų!:)
Ačiū už organizavimą, visus patarimus …